İzmir Masaj Salonu | Alaçatı Spa Muhteşem Masaj Deneyimi

İzmir Masaj Salonu | Muhteşem Masaj Deneyimi

İzmir Masaj Salonu Alaçatı Spa Wellness İzmir Merkez ve Alaçatı şubesi ile hizmetinizde. Alaçatı Spa Wellness ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirecek, tüm stresinizden arınıp hayata yeniden başlıyormuş hissine kapılacaksınız! Zengin Masaj Çeşitlerimizi deneyerek muhteşem bir masaj salonu deneyimi yaşayacaksınız.

The S Hotel Alaçatı ve İzmir Merkez Şubelerimizi ziyaret ederek muhteşem bir masaj salonu deneyimi yaşayın. Sauna, Buhar Odası ve Geleneksel Türk Hamamı da hizmetlerimiz arasında yer alıyor.  Rezervasyon için 0533 490 37 77

Masaj Salonu
İzmir Masaj Salonu

İzmir Masaj Salonu | Alaçatı Spa Wellness

Siz değerleri müşterilerilerimiz, huzurlu ve rahat bir gün geçirmeniz için İzmir Merkez ve Alaçatı bölgesinde Alaçatı Spa Wellness İzmir Masaj Salonu olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Bedeninizin rahatlaması, ruhunuzun ve psikolojinizin rahatlamasına önemli ölçüde fayda sağlayacaktır. Masaj sırasında öncelikle kan dolaşımı artar ve lenf dolaşımının düzenlenmesi ile dokularda biriken bazı zararlı maddelerin atılmasını sağlanır. Rezervasyon için 0533 490 37 77

Masajın Faydaları

Masaj sırasında öncelikle kan dolaşımı artar ve lenf dolaşımının düzenlenmesi ile dokularda biriken bazı zararlı maddelerin atılmasını sağlanır. Masaj yapılan bölgeye göre yağ türü farklılaşır. Kişinin sağlığı için her masaj türüne özgü yağlar kullanıyoruz. Masaj insan sağlığında kullanılan huzur, rahatlama ve yorgunluğu yok eden hayat kalitenizi yükseltecek bir alternatif tıp yöntemidir. Siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sağlamak için buradayız. Daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Kullanılan Masaj Yağları

Siz değerli müşterilerimiz için en hijyenik şartları sağlıyoruz ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Özel nitelikte 1. sınıf kalitede masaj yağlarını siz değerli müşterilerimiz için kullanıyoruz. Masaj yapılan bölgeye göre yağ türü farklılaşır. Kişinin sağlığı için her masaj türüne özgü yağlar kullanıyoruz.

Masaj Çeşitleri | İzmir Masaj Salonu

KLASİK MASAJ

Diğer terapi türlerinin temel olarak kabul edilen bu teknikte uygulama esnasında doku sürtünmesini en aza indirmek amacıyla çeşitli bitkisel yağlarından faydalanılmaktadır. Kullanılan bu doğal yağ içerikleriyle birlikte vücutta doğru ve hassas bölgelerde kan dolaşımı hızlandırılması ve hücre yenilenmesi artırılmaktadır.
Klasik masaj teknikleri ilk olarak Orta Avrupa’da ortaya çıkmış ardından dünyaya yayılmıştır. Bilinen en temel ve basit masaj tekniğidir.

AROMA TERAPİ MASAJI

Terapi esnasında çeşitli bitkisel yağlar ve aromaterapi yağlar ürünlerle birlikte insan vücudundaki belli noktaları uyararak sinir sistemini etkin hale getirmeyi amaçlamaktadır. Yüzyıllardan beri tercih edilmekte olan bu aromaterapi türünde birbirinden farklı doğal ve katkısız içeriği ile kullanılan yağlar sakinleştirme canlandırma enerji verme ve arındırma görevi görmektedir.

MEDİKAL MASAJ

Medikal masaj teknikleri, alanında uzman deneyimli ve profesyonel terapistler tarafından gerçekleştirilen ve asıl amacı kişilerin şikayetleri olan bölgelerdeki ağrıların giderilmesi olmaktadır. Uygulamayı yapan terapistinin profesyonelliği son derece önemli olup doğru tekniklerle gerçekleştirildiği takdirde şikayetler büyük oranda azalmaktadır.

MUM MASAJI

En iyi bitkisel yağlardan oluşan içeriği ile cildi nemlendiren, besleyen ve esansıyla hoş bir koku sağlarken ılıklığıyla cilde uzun süreli canlandırıcı etki veren Mum ve Bakım Masajı, sıcak ve akışkan yapısı ile rahatlatıcı, gevşetici bir etki sağlar ve masaj ritüeline ayrıcalık katar. Mum yakıldığında sağlıklı bir vücut masaj yağına dönüşür ve cildin sağlığını, güzelliğini yüceltmek için tasarlanmıştır.

24K GOLD MASAJI

24K Altın içeren bu masaj kolajen azalmalarını ve elastin bozulmalarını yavaşlatarak cildin sarkmasını önlemeye yardımcı olur. Cilde uygulandığı anda pürüzsüzlük ve ışıltı sağlar. İçerisindeki gerçek altın yaprakları cilde anında aydınlık kazandırırken, süper besleyici formülü kırışıklıkları düzgünleştirmeye ve cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Lenf sistemini de harekete geçirerek cilde parlak bir görünüm verir. Kendine değer veren her kişinin tercih ettiği eşsiz bir terapi deneyimidir.

ANTİ-STRES MASAJI

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor.

SPOR MASAJI

Sporcuların sakatlıkları azaltmak için ve kaslarını rahatlatmak için yapmış olduğu masaj türüdür. Bu masaj türü em ve şişkinlik gibi sorunlarında önüne geçmektedir. İsminden de anlayacağınız üzere bu masajı genel olarak profesyonel sporcular veya spor yapan kişiler tercih etmektedir. Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritim, süre ve bası miktarlarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spor göre farklılıklar gösterir. Süre bölgeye göre değişmektedir.

PEELİNG MASAJI

Peeling masajı ölü üst tabakaları temizlemek için cilde deniz tuzu ve bitkisel yağ ile çözeltinin uygulandığı bir cilt yenileme yöntemidir. Peeling işleminin ardından yenilenen cilt daha pürüzsüz ve genç görünümlüdür, ciltteki renk değişikliklerini, izleri ve kırışıklıkları tedavi etmek için kullanılır. Tek başına veya diğer kozmetik uygulamalarla birlikte yapılabilir. İstenilen sonuçlara bağlı olarak farklı derinliklerde (hafif, orta veya derin) peeling yapılabilir. Farklı derinliklerde yapılan her bir peeling tipi için farklı bir kimyasal çözelti kullanır. Daha derin kimyasal peeling uygulamaları daha iyi sonuçlar verir. Cilt probleminin tipine göre uygulanır.